Apie mus

ISTORIJA:

„AB Medical“ jau daugelį metų teikia geriausius pasaulyje sprendimus, skirtus rentgeno medicininės įrangos gamintojams. Tiesiogiai bendradarbiaudami su rinkoje pirmaujančiomis įmonėmis, kurios gamina aukštos kokybės ir pažangiausią įrangą, mes galime pristatyti jų gaminius (tiek komponentus, tiek visą įrangą) Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Lenkijos teritorijoje. Mes taip pat turime didelės patirties logistikos srityje, žinome, kokio atsargumo reikia pervežant medicinines priemones, tad galime garantuoti saugų jūsų užsakytos įrangos pristatymą iš bet kokios gamyklos, ir nesvarbu, kur ji yra. 

KĄ MES DAROME?

Mes esame profesionalų komanda, galinti suteikti bet kokią pagalbą ir padėti potencialiems partneriams ir klientams iš daugelio rinkoje esančių variantų pasirinkti tinkamiausią bei pasiūlyti alternatyvą iš mūsų siūlomų gaminių. Mes jau daugelį metų tiekiame skirtingas rentgeno sistemas ir pagrindinius jų komponentus, be to, pristatome tuos, kurie, mūsų manymu, yra efektyviausi, dailiausi ir patikimiausi.

KODĖL „AB MEDICAL“? 

Mūsų darbuotojai kalba lietuviškai, angliškai, lenkiškai ir rusiškai, taigi gali suteikti geriausią aptarnavimą visiems mūsų partneriams, taip pat skirti didelį dėmesį potencialiems klientams Baltijos šalyse ir Lenkijoje.

Žinoma, kartais sunku priimti sprendimus, tad mes esame pasirengę jums padėti!

  • Ar Jūs – gydytojas, kuris renkasi rentgeno įrangą? Mes jums patarsime!
  • Ar Jūs – ligoninės administratorius, kuris analizuoja pasiūlymus? Paskambinkite mums ir mes jums padėsime!
  • Ar Jūs – originalios įrangos gamintojas, ieškantis patikimo pagrindinių komponentų tiekėjo? Mes turime jums pasiūlymą!
  • Ar Jūs – aptarnavimo įmonė, kuriai reikia atsarginių dalių? Praneškite mums, mes pasistengime įvykdyti jūsų užklausą!
  • Ar Jūs svarstote apie rentgeno medicininę įrangą, tačiau dar nežinote, nuo ko pradėti? Tiesiog susisiekite su mumis – mes viskuo pasirūpinsime!

 

MISIJA:

Mūsų misija yra pristatyti naujausias rinkoje esančias medicinos diagnostikos technologijas klientams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje bei padėti išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris būtų ekonomiškiausias ir atitiktų visus techninius bei medicininius reikalavimus.